Чи часто ми задумуємось над незручностями, які створюємо представникам найрізноманітніших професій? Можливо, це пов’язано з тим, що ми не знаємо про ці незручності? Наше нове дослідження дозволить відхилити шторку та подивилися під іншим кутом на речі, які деякою мірою обурюють тих чи інших працівників.
Професія продавця-касира є однією з найпопулярніших і полягає у постійному контакті з клієнтом. Поспілкувавшись з представником цієї професії, ми визначили кілька основних речей, які найбільше дратують у роботі. Читайте та мотайте на вус, як робити не треба.
Незібраність. «Буває так, що, вистоявши у довгій черзі, відвідувач починає шукати гаманець вже під час оплати, згодом пригадавши, що його залишив удома. Тоді поспіхом вигрібає свої заощадження зі всіх кишень, затримуючи усіх, хто стоїть позаду (особливо невчасна така незібраність під час карантину, коли люди стоять у черзі надворі)».
Магазин – не музей. «Було б добре, якби, ідучи до магазину, покупець заздалегідь складав список потрібних йому товарів. Хоча ми розуміємо, що апетит приходить під час їди і кожен може купити щось незаплановане, та однаково час на закупи буде зекономлено».
Карантинна байдужість. «Під час карантину людям найчастіше доводиться відвідувати магазини, і тому торговельний персонал зобов’язаний дотримуватися правил безпеки як для себе, так і для своїх відвідувачів. Та покупці, на превеликий жаль, часто нехтують цими правилами, і нам щоразу треба нагадувати про захисні маски, антисептики та дистанцію. Дратує, що люди на наші прохання не завжди відгукуються позитивно».
Поганий настрій за дверима. «У моїй професії є дуже важливий зворотній зв’язок з клієнтом. Тішить, коли зайвий раз тобі усміхнуться, подякують, побажають гарного дня. Інколи і нам самим не до усмішок, особливо, коли по десять годин на ногах, та намагаючись догодити клієнту, самі хочемо отримати те ж».
Юля ЛЕШКОВЯТ