При Стрийській районній раді створили Координаційну раду учасників бойових дій. До її складу увійшли голови близько 20 районних ветеранських організацій учасників війни в Афганістані та теперішньої російсько-української війни.
Ініціювали створення Координаційної ради учасники теперішньої війни на Донбасі – голова районної ради Михайло Лучечко та заступник голови районної ради Михайло Галущак.
«Ворог не спить, тому ми повинні бути сильними і єдиними. В Координаційній раді ми об’єднали голів ветеранських організацій чотирьох колишніх районів – Стрийського, Сколівського, Жидачівського і Миколаївського, – які тепер об’єднані в один район. Надіємось на плідну співпрацю», – зазначив Михайло Лучечко.
На першому засіданні затвердили положення Координаційної ради та список учасників російсько-української війни, яких буде нагороджено до Дня героя Почесною медаллю Стрийської районної ради «За продовження боротьби ОУН та УПА». Також обговорили Закон про призов на військову службу резервістів в особливий період, про який доповідав запрошений на зустріч радник командувача Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко.
Миколаївщину у Координаційній раді учасників бойових дій представлятиме Олег Ясеницький, Олександр Гергерт, Василь Козловський та Роман Корецький (м.Новий Розділ).