Advertisement

Колектив Рудниківського НВК здійснює проект «Школа здоров’я». Цікаво, що він базується на розвитку творчих здібностей та укорінення здорового способу життя учнів і вже давно вийшов за рамки школи, бо реалізація програми здійснюється не лише в стінах загальноосвітньої установи.

Директор навчально-виховного комплексу Ярослав Папуга та педагоги розповідають, що базу «Школи здоров’я» впроваджують усі учасники навчально-виховного процесу: адміністрація, учителі, учні, класні керівники,  психолог,  соціальний педагог, батьки, представники громадськості, технічний персонал, бібліотекар. І це перетворення навчально-виховного процесу у спільну діяльність усіх його учасників і громадськості спрямоване на досягнення стану повного фізичного, духовного та соціального благополуччя особистості шкільного віку.

Днями в рамках проекту #healthyschools_ua відбулася зустріч із відомими спортсменами. Із рудниківськими школярами спілкувався, серед інших, володар золотої медалі Ігор нескорених у Канаді (2017 рік) зі стрільби з лука Роман Панченко.  Ця мужня людина – солдат Збройних Сил України.  2 серпня 2014 року за особисту мужність і героїзм, проявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, за вірність військовій присязі під час російсько-української війни він нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Отож, розмова була надзвичайно цікавою та повчальною… Завітала до школярів і лучниця Соломія Трапезнікова  – майстер спорту, бронзова  призерка Чемпіонату світу, дворазова призерка Чемпіонату Європи, дворазова призерка Кубку Європи, абсолютна чемпіонка України 2018 року, багаторазова чемпіонка України, триразова чемпіонка змагань “Олімпійські надії”, багаторазова переможниця міжнародних турнірів в Україні, Польщі та Італії. А ще добрим  прикладом спортивного завзяття є для дітей  майстер спорту міжнародного класу зі стрільби з лука Леся Шах  – рекордсменка світу на дистанції 60 м, рекордсменка України на 25-метрівці, багаторазова чемпіонка України, переможниця міжнародних турнірів; кандидат у майстри спорту з дзюдо Іван Чепа; тренер клубу єдиноборств «Тріумф» Павло Русиник; призер командної першості з настільного тенісу чемпіонату Європи, вчитель фізкультури Рудниківського НВК Ігор Бардак, викладач шахів, керівник гуртка туризму Тарас  Дубик, викладач туризму, керівник Миколаївського пласту Микола Гнатів. Учні уважно займалися на майстер-класах із різних видів спорту.

Гості школи відчули позитивний заряд бадьорості, взаєморозуміння й поваги до тих людей, хто дбає про здоров’я і фізичний розвиток. Завдяки таким зустрічам, іншим різноманітним заходам, що пропагують здоровий спосіб життя, діти усвідомлюють важливість дорогоцінного дару – здоров’я, яке треба берегти і примножувати через заняття фізкультурою спортом.

Леся БАРДАК

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Напишіть Ваш коментар
Вкажіть Ваше ім'я