Advertisement

У дівчинки виявили злоякісну пухлину мозку.
-Наша Юліаночка якраз мала іти в перший клас, – розповідає тітка дівчинки Оксана Царик. – Як вона цьому раділа, ви навіть не уявляєте. Постійно говорила про те, як вона вперше сяде за парту і хвалилася новеньким портфеликом. А два тижні тому поскаржилася батькам, що її болять очка. Одразу звернулися до лікаря. Під час обстеження окуліст зрозуміла, що тут проблема зовсім не в очах і направила дівчинку на МРТ. Там підтвердили невтішний діагноз – рак мозку.
Батьки одразу почали звертатися у різні клініки, щоб врятувати донечку. Прооперувати Юліану Кущак погодилися в Ізраїлі. Але після ретельнішого обстеження виявилося, що пухлина неоперабельна, а дівчинці може допомогти лише хіміо- та радіопроменева терапія. А таке лікування вартує значно дорожче ніж операція. Щоб врятувати Юліанку батькам необхідно зібрати 145 тисяч доларів.
– Коли ми почули про цей страшний діагноз, — каже мама дівчинки Галина, — навіть не уявляли, що ж будемо робити далі. Таких коштів у нашій сім’ї немає, та й ніколи не було. Але Бог почув наші молитви і не залишив нас наодинці із цією бідою. Завдяки небайдужим і чуйним людям нам за тиждень вдалося зібрати 55 тисяч доларів. І саме завдяки таким людям у нас ще більше зміцніла віра в те, що ми подолаємо цю підступну хворобу. Ми дуже хочемо, щоб наша маленька дівчинка таки пішла у школу і прожила щасливе та повноцінне життя. Юліанка добра і життєрадісна дівчинка, називаємо її промінчиком сонця. Вона любить малювати, дбає про домашніх улюбленців, допомагає по господарству. Благаємо людей, не будьте байдужими, допоможіть врятувати життя нашої крихітки.

Вікторія Ничта

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Напишіть Ваш коментар
Вкажіть Ваше ім'я