Advertisement

Про багато професій розповіли, а свою залишили осторонь. Усунемо ж цю несправедливість.

Професія журналіста завжди була необхідною та значущою для суспільства. Адже хто, як не журналіст, розповість людям правду, повідомить про те, що відбувається у світі, в країні чи в рідному місті. Сьогодні ця професія приваблює багато молоді через свої численні переваги та широкі можливості. Але, як і кожна професія, має свої нюанси. Ось кілька речей, які дратують журналістів.
«Дратують невідповідальні чи непунктуальні респонденти. Бувало, домовились з людиною про інтерв’ю, запланували, а коли приходить час, вона зникає та не відповідає на дзвінки. Або узгодили конкретну годину зустрічі, ти прийшов, але потрібно ще сидіти під кабінетом та чекати, поки людина доробить усі свої справи». Цінуйте час інших, не марнуйте його.
«Дратує, коли люди думають, що журналіст в один момент може вирішити усі проблеми». Журналісти можуть оприлюднити, подати на загал, але це ще не означає зміни.
«Ти можеш 10 разів зробити добре, а на 11 помилитися. Але усі запам’ятають тільки твою помилку». Журналісти також здатні робити помилки. Не треба загострювати увагу на цьому, особливо, коли журналіст визнав свою неправоту.
«Дратують люди, які говорять неправду на інтерв’ю. Правда однаково відкриється, але потім постраждає від цього не респондент, а сам журналіст». Одним із основних завдань кореспондента є розповідати правду. Не намагайтесь завадити цьому.
Насправді у нашій професії чимало нюансів. Основне, любити справу, якою займаєшся.

Юля ЛЕШКОВЯТ

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Напишіть Ваш коментар
Вкажіть Ваше ім'я