Advertisement
Минулого вівторка в Миколаєві під головуванням Тараса Зубрицького за участю голови райдержадміністрації Андрія Коса відбулася  тридцять друга сесія районної ради VІІ демократичного скликання.
Перед розглядом питань порядку денного зачитала депутатські запити Люба Маланій. Перший – про якість ремонту дороги в Повергові; другий – про призупинення вивезення сміття із сіл. Депутат Зиновій Горін зачитав звернення жителя села Гранки-Кути про затримання транспорту під час перекриття автодороги «Київ-Чоп»  попри те, що в ньому хворі їхали на термінові процедури.
Голова районної ради Тарас Зубрицький від імені присутніх  привітав із днем народження депутатів Володимира Матвіїшина та Анатолія Голованя, а з цієї нагоди вручив депутату Ігору Мизі почесну грамоту голови Львівської облдержадміністрації. Він також зачитав текст звернень (потім депутати підтримали їх голосуванням) до Верховної Ради та Президента України щодо викладання в школах предмета «християнська етика» як обов’язкового предмета, звернення щодо скасування норми про обов’язковість встановлення засобів дистанційного обліку газу у бюджетних  установах, а також щодо прийняття пакета антиолігархічних законів.
У  порядок денний (питання «Різне») на пропозицію депутата Ігора Надольського внесено заслуховування керівника відділу освіти Олега Леховича про результати перевірки у підпорядкованому Миколаївському НВК, його прийнято до відома.
Розглянуто питання про затвердження звіту про виконання районного бюджету Миколаївського району за І-ий квартал 2018 року та розпоряджень голови райдержадміністрації,  про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік  – доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Зоряна Москалюк, депутати прийняли відповідні рішення.
Затверджено звіт про виконання районного бюджету Миколаївського району за І квартал 2018 року з доходів у загальній сумі 173648,8 тис.грн., в т.ч. загальний фонд – 172892,9 тис.грн., спеціальний фонд – 755,9 тис.грн., з видатків у загальній сумі 115681,3 тис.грн., в т.ч. загальний фонд – 115107,4 тис.грн., спеціальний фонд – 573,9 тис. грн.
Прийнято рішення  збільшити загальний обсяг доходів районного бюджету на суму 6455,559 тис.грн., в тому числі загальний фонд – 6358,259 тис.грн., спеціальний фонд – 97,3 тис.грн. за рахунок іншої субвенції з обласного бюджету для реалізації мікропроектів місцевого розвитку – 4179,552 тис.грн. тощо.
Заслухавши інформацію начальника Миколаївського районного управління Держпродспоживслужби Назара Жиденка, депутати затвердили Програму фінансування робіт, пов’язаних із проведенням поточного ремонту лікувального кабінету Миколаївської районної державної лікарні ветеринарної медицини для проведення лікувальних, діагностичних, протиепізоотичних, профілактичних заходів проти незаразних, інфекційних, інвазійних, антропозоонозних захворювань на території Миколаївського району.
А заслухавши доповідь начальника відділу освіти РДА Олега Леховича, затвердили Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Миколаївської районної ради, після тривалого обговорення вжили заходів для забезпечення функціонування комунальної установи «Інклюзивно- ресурсний центр»  Миколаївської районної ради, прийняли у спільну власність територіальних громад Миколаївського району спортивно-тренажерний майданчик Рудниківського НВК, передали його в оперативне управління і на баланс відділу освіти Миколаївської РДА. Також змінили порядок нарахування орендної плати за користування приміщеннями для надання послуг із організації харчування учнів у закладах загальної середньої освіти – визнано такими, що втратили чинність, рішення 33-ої сесії районної ради 6-го демократичного скликання № 419 від 27.03.2014 року «Про встановлення орендної плати та оплату комунальних послуг приватними підприємцями, що здійснюють харчування учнів» та рішення 16-ої сесії районної ради 7-го демократичного скликання № 163 від 21.03.2017 року «Про внесення змін до рішення 33-ої сесії районної ради 6-го демократичного скликання від 27.03.2014 року № 419 «Про встановлення орендної плати та оплату комунальних послуг приватними підприємцями, що здійснюють харчування учнів».
Депутати надали дозвіл на списання з балансу шляхом ліквідації трактора ЮМЗ-6 АЛ (д/н ВС 30 92 АС, 1992 року випуску, інвентарний № 101580063, вартістю 15 562 гривень, Рудниківський НВК) та на списання з балансу шляхом продажу за незалежною оцінкою на аукціоні легкового автомобіля ВАЗ 21099, д/н 777-18 ТН, 1999 року випуску, інвентарний № 10500001.
Перед затвердженням (із змінами) депутати довго й уважно обговорювали  проект Статуту комунального некомерційного підприємства «Миколаївська центральна районна лікарня» Миколаївської районної ради. Прийняли позитивне рішення щодо виключення Олександри Мельник зі списку присяжних для Миколаївського районного суду. Внесли доповнення до переліку нерухомого майна спільної власності територіальних громад Миколаївського району, яке в 2018 році може бути надано в оренду (плюс підвальні приміщення адміністративного будинку районної ради по вул. В. Великого, 6, м. Миколаїв). Підтримали клопотання щодо нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України за вагомий особистий внесок в об’єднання переселенців, високий професіоналізм, багаторічну сумлінну самовіддану працю, активну громадянську позицію та з нагоди 60-річчя від дня народження заступника голови з гуманітарних питань Миколаївської РДА  Віктора Козоглодюка та запропонували на нагородження, додатково підтримали кандидатуру начальника фінансового управління РДА Зоряни Москалюк.
Депутати підтримали вихід Ярослава Дудича зі складу постійної комісії районної ради з питань молоді, спорту, культури і туризму, а ввели в неї депутата районної ради Любов Хомчак.  Внесли зміни до рішення 27-ої позачергової сесії райради №245 від 21 грудня 2017 року «Про встановлення умов оплати праці голови районної ради на 2018 рік».
Сесія вирішила скасувати й визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Миколаївської районної ради народних депутатів №200 від 20.09.1990 року «Про передачу будівель, костелу, комунікацій, дендропарку, саду і земель, які належали колишньому Черницькому сільськогосподарському технікуму, на баланс Львівського державного інституту прикладного та декоративного мистецтва».
Перед розглядом питання про затвердження нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Горішненської сільської ради для продажу права оренди на земельних торгах площею 4,78 га, 6,31 га та 7 га депутати слухали колективну заяву жителів цього села. Під час голосування щодо кожної ділянки окремо депутати визначилися так: грошову оцінку  ділянки площею 6,31 га і щодо 7 га не затверджено;  4,78 га за умови стартової ціни продажу права оренди в розмірі 100% нормативної грошової оцінки – затверджено.
Серед іншого, в “різному” депутати запропонували обговорити на наступній сесії питання про роботу реєстраційної служби.
Леся БАРДАК

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Напишіть Ваш коментар
Вкажіть Ваше ім'я