Advertisement

Драйвово і емоційно, креативно і позитивно вітали працівників редакції «Громади» учасники гурту «Миколаївська Маланка» районного відділу культури РДА із старим Новим роком.

А було усе так. Одна сусідонька повідала іншій, що цьогоріч залишилася без субсидії, бо відправила свекруху за кордон на заробітки. Але мала більшу біду – не могла віддати заміж свою вже немолоду доню – Маланку. На допомогу сусідоньки вирішили покликати Циганку, щоб та наврочила Маланці гожого кавалера. І та впоралася із своїм завданням, адже одразу до Маланки вирішив посвататися бравий пожежник. Та скромна дівчина не надто зраділа такій партії, бо на зарплату пожежника не дуже порозкошуєш. А що зараз триває період гостин, то провідати своїх родичів, які полягли у нерівному бою із людським голодом і тепер красуються на тарелях, завітала і Свинка. Довго не могла зрозуміти, за що ж її дядьків Василя і Миколу перетворили на смачні шинки та ковбаси, а дядька Петра ще й закрутили в рулет, але одразу забула про своє горе, коли із навчання із-за кордону повернулася Кізонька. І не встигли всі оговтатися від радісної новини мандрівниці, що канікули у неї аж місяць, як невідомо звідки з’явився Інопланетянин. «Небесний чоловік» одразу пояснив причину свого прибуття у Миколаїв, адже, виявляється, навіть на далеких планетах чули про нашу сміттєву проблему. Тож Інопланетянин вирішив також заробити на смітті і виготовляти із нього космічні кораблі…

Усі ці насичені події перепліталися влучними жартами, а милозвучне виконання колядок ще раз нагадало нам про магію Різдва.

Вікторія Ничта

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Напишіть Ваш коментар
Вкажіть Ваше ім'я