Advertisement

Нещодавно соцмережі сколихнула новина про те, що якісь невідомі особи знищили трибуни на стадіоні «Міський» у Миколаєві. Декілька сидінь відірвали від основи так, що ремонту вони вже не підлягають. Тепер, щоб їх замінити, необхідно не менше 8 тисяч гривень.

Звичайно, що підприємці, які опікуються цим спортивним об’єктом, знайдуть ці кошти і відремонтують глядацькі трибуни. Але ця сума могла б піти на облаштування нових сучасних воріт чи оновлення газону. Варто сказати, що з допомогою небайдужих людей та любителів футболу всього лише за кілька років стадіон перетворився із застарілого і занедбаного у сучасну спортивну споруду. Як відбувалося оновлення, розпитуємо у президента ФК «Миколаїв» Миколи Оприска.
– Масштабне оновлення старого стадіону розпочали у 2015 році. Рушило усе з облаштування футбольного поля зі штучним покриттям. Виграли у конкурсі мікропроєктів. Спочатку це поле мало мати розміри 42 на 22 метри. Але було місце на більший об’єкт. Тож, домовившись із міською радою про додаткове фінансування, обладнали велике футбольне поле. Потім ентузіасти встановили за свій кошт сучасні трибуни та електронне табло вартістю 105 тисяч гривень. Потім ще один мікропроєкт — і чергова перемога. Цього разу дообладнали глядацькі трибуни на 800 місць. А у 2019-му, знову ж таки завдяки перемозі у конкурсі мікропроєктів, ми встановили сучасну систему поливу газону. Цього року плануємо встановити дахи на дві середні трибуни. Це вартуватиме 450 тисяч гривень. Також вже найближчим часом хочемо замінити старі металеві ворота, які тут стоять ще з радянських часів, на сучасні пластикові. Це вартуватиме приблизно 70 тисяч гривень. Маємо серйозну проблему із роздягальнею, вона дуже стара і вже давно не відповідає необхідним стандартам. Тому моя найбільша мрія – збудувати сучасну роздягальню. Загалом на облаштування стадіону вже витрачено майже 4 мільйони 500 тисяч гривень. А тому ми дуже трепетно ставимося до свого дітища. Я вже давно говорю, що нам необхідно найняти сторожів, які б пильнували тут за порядком. Але це все виливається у додаткові кошти, яких у нас немає. Міська рада на такі прохання не реагує, хоча цей спортивний об’єкт є власністю Миколаєва.

Вікторія Ничта

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Напишіть Ваш коментар
Вкажіть Ваше ім'я