Advertisement
Наталя Рінило –   ровесниця Незалежної України. Вона одна із тих, хто приймає рішення миттєво. А ще не боїться в одну мить кардинально змінити все.
Усе свідоме життя Наталя любила мати справу із цифрами. У школі її приваблювали лише точні науки, та й, зрештою, завжди мріяла бути економістом. А тому й з вибором майбутньої професії сумнівів не було і після закінчення Миколаївської гімназії дівчина вступила у Дублянський тепер вже університет, на факультет обліку і аудиту. Та після отримання такого бажаного диплому, повернувшись у рідний райцентр, зрозуміла, що роботи для неї тут немає. Прагнучи фінансової незалежності, пішла на роботу продавцем у один із місцевих магазинів. Працювала відповідально, навіть допомагала власнику із бухгалтерією. Жила як усі. Зустріла коханого Івана, одружилися. Однак постійно відчувала, що їй наче чогось бракує. І в один момент вирішила все змінити. Назбиравши трохи грошей, пішла на курси фотографів. Мало хто із рідних та друзів зрозумів її. Підтримала лише сестра Мар’яна, яка згодом  і подарувала Наталі її перший професійний фотоапарат.
Вона пригадує, що спочатку наважувалася фотографувати лише родинні свята. Щось вдавалося, чомусь ще треба було навчитися, але це заняття так їй припало до душі, що переросло у професію.
Сьогодні Наталя відома як хороший спеціаліст не лише у районі, а й далеко за його межами. Але жінка каже, що таке визнання лише підштовхує її до постійного вдосконалення. А тому практично щомісяця відвідує якісь семінари чи майстер-класи. Попри це Наталя не впевнена, що займатиметься фотографією до кінця життя, та й, зрештою, не будує таких далекоглядних планів…
А ще Наталя переймається долею рідної України та свого невеличкого містечка. Зізнається, що ніколи не цікавилася політикою, але намагається приймати активну участь у соціальному житті своїх земляків. Адже вірить у те, що завдяки таким людям, як вона сама, найближчим часом у нас стане модно поступати справедливо і завжди говорити правду. Каже, що сьогоднішня молодь трохи лінива і не хоче сама будувати своє майбутнє та приймати важливі рішення. Звичайно, значно простіше півжиття прожити на утриманні батьків і залишатися осторонь суспільних проблем. Але щиро радіє, що є й такі, хто бореться за своє «місце під сонцем». І саме вони змінять ситуацію в державі на краще. Про миколаївчан каже, що їм легше бути «одним із натовпу», а не відстоювати свої права, в чому переконалася, коли почалася проблема на міському сміттєзвалищі.
Зізнається, що не один раз роздумувала над тим, якою ж буде наша держава років через 20. Хоче вірити Наталя, що кожен громадянин відчуватиме себе справжнім європейцем, навчиться правильно заробляти і правильно відпочивати, цінувати себе і любити інших.
Вікторія Ничта

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Напишіть Ваш коментар
Вкажіть Ваше ім'я