Advertisement

Подружжя Мар’яна та Зоряни Стрипів добре знане і шановане у селі Гірське. Односельці знають сім’ю не лише як дбайливих господарів, турботливих батьків, а, насамперед, як щедрих благодійників.

Місцеві підприємці своїми добрими справами не хизуються, натомість кажуть, що допомагають безкорисливо, бо мають таку фінансову можливість. Більше того, громадськість часто звертається до подружжя за різноманітними потребами. Одна з останніх суттєвих допомог селу – вартісна апаратура для Гірської амбулаторії. Для медиків села подружжя підприємців придбало електрокардіограф вартістю майже 30 тисяч гривень. Тепер односельцям Мар’яна та Зоряни не доведеться витрачати час, щоб дістатись райцентру і зробити кардіограму. Віднедавна таку послугу можна буде отримати безпосередньо в Гірській амбулаторії.
Головна лікарка амбулаторії Галина Андрусик тепло відгукується про своїх односельців: – Дуже приємно працювати і жити з людьми, які щиро вболівають за своє рідне село, добробут і здоров’я його жителів. Дякуємо за підтримку, щирі і чуйні серця, за те, що не стоять осторонь проблем людей. Нехай уся доброта і щедрість повертається до них сторицею.
Мар’ян Стрипа розповів, що до нього часто звертаються за допомогою. «Ми радо погоджуємся, а особливо, коли добра справа піде громаді на благо, а дітям – на користь». Допомагав підприємець коштами для реалізації мікропроєктів, школі – з утепленням фасаду, придбали екіпірування для місцевої футбольної команди. Мар’ян Стрипа усім силами підтримує футбольну команду, побудував трибуни, оновив роздягальню для футболістів.
«Для нас дуже важливо допомагати школі, дітям. Село Гірське доволі далеко розміщується від районного центру, і дітям на спортивні секції чи гуртки доводиться добиратись маршрутками, затрачаючи на це близько години часу туди-назад. Тому ми робимо все можливе, щоб діти мали все для свого фізичного і спортивного розвитку тут, на місці. Ми хочемо, щоб село розвивалось і робимо для цього все можливе», – розповідає Мар’ян Стрипа.
Та роботи в Гірському ще багато, є до чого прикласти рук, коштів та зусиль. Бракує селу добрих доріг та належної інфраструктури. «Саме тому допомогу треба залучати з різних джерел: районного, обласного, державного. Я певен, що для мене це посильна ніша», – зауважує Мар’ян Стрипа і додає: «Інтереси села на депутатському рівні повинні відстоювати справжні патріоти, свідомі і активні громадяни. На даний час таким критеріям відповідає патріотична партія – «Європейська Солідарність», яка вчинками доводить, що важливо боротись за свою мову, державу і відстоювати національні інтереси. Тому з вибором партії не вагався і на жовтневі вибори до майбутньої новоутвореної громади буду висувати свою кандидатуру, бо впевнений, що так зможу зробити для села Гірське ще більше добрих і корисних справ».

Прес-служба Миколаївського
районного осередку політичної партії
«Європейська Солідарність»

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Напишіть Ваш коментар
Вкажіть Ваше ім'я