Advertisement
27 липня у малому залі районної адмінбудівлі відбулося чергове засідання громадської ради при РДА.
Роботу розпочали із  розгляду питання членства у громадській раді. Першою про бажання вийти із цієї організації заявила Галина Кончаківська. Своє рішення представниця БФ  “Меценат” пояснила тим, що вже вдруге її ніхто не повідомляє про засідання. Після цього секретар громадської ради Олег Настасяк повідомив, що про вихід із громадської ради попросили ще двоє – Ярослав Богоніс та Євген Брич. А коли голова ради Олег Держило заявив, що громадські організації, які представляли вищезгадані особи, створювалися лише для членства у громадській раді, почала обурюватися ще й Людмила Маркевич, яка представляє ГО «Батько має право». Жінка зазначила, що вона є чи не єдиним представником цієї ГО в області, а тому такі заяви пана Держила вважає неприйнятними. Вона також заявила про свій вихід і закликала усіх присутніх добре думати, перед тим, як приймати доленосні рішення для району… Одностайним рішенням усіх охочих було виключено із лав громадської ради.
Потім присутні довго та прискіпливо обговорили питання пільгового перевезення у громадському транспорті. Йшлося про те, що багато пільговиків не погоджується із монетизацією пільг, яку нещодавно хотів запровадити уряд. Іван Максимович радив,  допоки не буде достеменно відомо, скільки насправді заробляють перевізники і чи можуть вони собі дозволити безкоштовно перевозити пільговиків, не приймати жодних рішень щодо цього питання. Орест Мокрицький пропонував запровадити таке: пільговики впродовж місяця їздитимуть за свої кошти, збиратимуть квитки, а в кінці місяця районне управління праці та соціального захисту населення компенсуватиме їм витрати. В кінцевому результаті присутні вирішили звернутися із листами до владних структур про виділення адресної допомоги на проїзд реабілітованим жителям району, а також напрацювати механізм щодо надання компенсації пільговикам після пред’явлення квитків.
Питання щодо звернення до органів досудового розслідування у кримінальних провадженнях, що є актуальними та резонансними на території  району, стосувалося недавнього інциденту, який стався із керівником ГО «Миколаївська самооборона» Любомиром Заболотним. Зокрема, йшлося про обшуки, які у нього вдома проводили правоохоронці.
Опісля міський голова Андрій Щебель просив допомогти спонукати підприємців справно сплачувати акцизний збір у бюджет міста. Назвав і деякі цифри. Як стверджував міський голова, є добросовісні підприємці, які працюють чесно і відкрито, а є й такі, які приховують свої доходи. Усі члени громадської ради погодилися, що з недобросовісними підприємцями треба боротися і шукати законне вирішення цієї проблеми.
Вікторія Ничта

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Напишіть Ваш коментар
Вкажіть Ваше ім'я