Advertisement

31 жовтня на будівельному майданчику майбутньої дошкільної дитячої установи в селі Рудники кипіла робота на двох напрямках: одні робітники надворі з допомогою техніки прокладали мережу водовідведення, інші всередині споруди виконували внутрішні будівельні роботи.

Разом із сільським головою Рудників Степаном Дубиком та директором МПП «Фірма Західбуд» (офіційна назва підприємства-підрядника звучить саме так) Ігорем Семківим обходимо територію, намагаючись поспілкуватися ще й із робітниками. Але безпосередні виконавці робіт настільки зайняті процесом і квапляться, що відривати їх від заняття дарма – на запитання відповідають, не перестаючи працювати.

 Час квапить. Бо, за словами Степана Дубика, до кінця поточного року переможцю тендеру  належить освоїти  немало-небагато – два мільйони чотириста шістдесят тисяч гривень. І згодом додає, що генеральний директор Володимир Луцик організовує роботу, як наразі підтверджують виконані обсяги,  відповідально.

-Сьогодні ми задіяли десять робітників і потрібну техніку, – уконкретнює Ігор Семків. – Виконуємо зовнішню мережу водовідведення. Погода наразі сприяє, намагаємося впоратися із завданням вчасно. І в приміщенні робота кипить, ходімо подивимося…

Поки фіксую хід робіт на фотокамеру, пан директор запевняє, що до інших робіт, як наприклад, встановлення вентиляційних засобів, внутрішніх дверей, вікон-вітражів передбачає залучення більшої кількості робітників.

Заходимо бічним входом, що спочатку видається головним, але це не так. Потрапляємо у простору світлу залу з уже вмонтованими комунікаціями для підігріву підлоги.  Таких зал налічується дві.  В одній із кімнат майстри штукатурять відкоси. Рухи не метушливі, але  швидкі та впевнені. Складається враження, що команда будівельників кваліфікована і впорається з усіма завданнями на найвищу оцінку. Однак, щоб не перехвалити, не забігати наперед, бо ж у народі кажуть, що не треба казати «гоп», поки не перескочиш, оглядаю всі кімнати тихенько…

А на серці – радісно. Бо тривала гнітюча тиша на майданчику – позаду, бо людські голоси і гул техніки там – це підтвердження певного поступу в освоєнні коштів.

Леся БАРДАК

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Напишіть Ваш коментар
Вкажіть Ваше ім'я