Advertisement

Минулого вівторка у Розвадові та в Більчому  відбулися урочистості з нагоди готовності до користування школярами  спортивних споруд зі штучним покриттям розміром 42х24 метри.  В обох селах вони розташовані поблизу освітніх установ та облаштовані у 2018 році за обласною програмою  «Спортивний майданчик на 2017-2021 роки».

РОЗВАДІВ

У центрі Розвадівської об’єднаної територіальної громади нагоди пробігтися і загнати м’яч у ворота нетерпляче очікувала місцева команда юних спортовців та їхній тренер Тарас Гичка. Адже саме ці футболісти  у Всеукраїнських змаганнях сільських школярів під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?»  у Скадовську на Херсонщині двічі поспіль виборювали звання чемпіонів…

Голова Розвадівської сільради Роман Сидор, депутати Львівської обласної ради Петро Жукровський, Микола Седіло, голова Миколаївської райдержадміністрації Андрій Кос перерізали стрічку…

Виконавши Державний Гімн України, присутні помолилися до Всевишнього за Боже благословення на користування майданчиком для зміцнення здоров’я, досягнення успіхів. Чин освячення здійснив парох Розвадова отець Богдан Колібек, котрий у вітальному слові зазначив, серед іншого, і таке: «Все, що робите, нехай буде на славу Божу; вітаю всіх і дякую за те, що подбали про наше село, нехай Бог благословить вашу працю в усій Україні!».

 У вітальному слові очільник району Андрій Кос наголосив на користі занять спортом, на тому, що в час війни в молодій незалежній державі виникла особлива потреба загартовувати й тіло, й дух, щоб могти захищати свою країну, а також прославити її, як, наприклад, Андрій Баль, Мар’ян Швед, Марія Стадник, інші. Тож не дивно, що директор Розвадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Лідія Іванців висловила вдячність усім і не приховувала, що шкільний колектив виношував мрію про сучасний майданчик і радий, що вона здійснилася.

Привітали розвадівців ще й директор обласного Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Вадим Климович, зазначивши сприяння депутатів Петра Жукровського і Миколи Седіла в скерування коштів (550 тисяч гривень із обласного бюджету). А витрачено ще й 750 тисяч гривень із скарбниці Розвадівської сільради. І Петро Жукровський, і Микола Седіло запевнили, що їхня позиція в цьому питанні однозначна, адже йдеться про сприяння здоров’ю дітей і досягненню ними спортивних успіхів. А Роман Сидор подарував юним футболістам три м’ячі, якими продемонстрували забиття голів Микола Седіло, Вадим Климович, Петро Жукровський та Андрій Кос, котрий, до слова, влучно спрямував м’яч, підтвердивши багаторічний футбольний досвід, здобутий у складі пісочнянської команди. Прибули привітати розвадівців і депутат сільради, звідувач сектору молоді та спорту Миколаївської РДА Іван Наконечний, провідний спеціаліст цього ж сектору Іван Сенців. Керівник Центру освіти і культури Розвадівської ОТГ Роман Гаврильчак.

Непідроблено щиро святкували радісну подію учні шостих класів разом із керівником 6-А Мар’яною Лукомською, солістка Катерина Возів із 8-А, учасники футбольної команди, котрі підготували тематичний виступ.

БІЛЬЧЕ

Аналогічні урочистості відбулися і в опорному навчальному закладі «Більченський НВК», де до гостей приєдналися начальник управління фізкультури і спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім’як, голова Миколаївської районної ради Тарас Зубрицький,  депутати цієї ради Іван Данилко, Анатолій Головань, начальник відділу освіти Миколаївської РДА Олег Лехович, сільський голова Більчого Степан Суховерський. Вартість сучасного  спортмайданчика в Більчому – один мільйон двісті сорок три тисячі шістсот гривень, освоєних із двох бюджетів – обласного та Більченської сільської ради.

Колектив освітнього закладу вдячно зустрів гостей короваєм, його подали Роману Хім’яку, котрий згодом зазначив, що сусідське розташування школи, майданчика й церкви вдале, бо сприяє вихованню молоді. Потім урочисто підняли Державний Прапор України Василь Гусак і Софія Карпин. А після звучання українського Славня  гості перерізали стрічку. Освятив сучасну спортивну споруду біля школи місцевий парох УГКЦ  отець Ярослав Гарасимів, а у вітальному слові зазначив, що така обновка в селі стане в пригоді всім школярам, сприятиме здоровому способу життя. Андрій Кос теж закликав більченців усе зробити для того, щоб майданчик, третя сучасна споруда в районі,  не пустував, та брати приклад із земляка-футболіста  Карпина, інших успішних людей, щоб боронити державу і нести славу України усім світом. Привітавши громаду, Тарас Зубрицький доречно зауважив, що наявність споруди сприятиме закинути сидяче багатогодинне перебування в Інтернет-мережі й зайнятися фізичним розвитком, оздоровленню. Промовець разом із Анатолієм Голованем подбав про подарунок дітям – м’яч і комплект спортивної форми. Вітали освітній колектив ще й Петро Жукровський, Вадим Климович, Олег Лехович, Іван Данилко, Степан Суховерський, Іван Наконечний, директор Мирослава Возняк. А юні артисти й актори переплели урочистості виступами, прославляючи Україну піснями, поетичними рядками, флешмобом.

Леся БАРДАК

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Напишіть Ваш коментар
Вкажіть Ваше ім'я