Advertisement
19 червня цього року у Львові, в концертному залі Палацу Потоцьких відбулася знакова мистецька подія – Гала-концерт і нагородження переможців Вокального міжнародного онлайн-конкурсу ім.Квітки Цісик-2018, присвяченого 65-річчю від дня народження цієї легендарної співачки.
 У категорії «Дорослі виконавці» Диплом лауреата (2 місце) отримала поетеса і композитор Марія Гев з Гірського. Саме її авторська пісня «Неповторна Квітка», яку вона написала спеціально для конкурсного виступу і присвятила Квітці Цісик, отримала таку почесну відзнаку. Виконувала молода авторка свою пісню у супроводі гітари.
Відповідно до положення конкурсу учасники представляли журі дві вокальні композиції: одну пісню із репертуару Квітки Цісик, другу – пісню довільної тематики рідною мовою. З репертуару американської співачки українського походження Марія Гев виконувала «Пісню про рушник» (сл.А.Малишка, муз.П.Майбороди). Та саме авторська пісня-посвята отримала найвищі бали у голосуванні.
Засновником цього конкурсу є Громадська організація «Незабутня Квітка». Голова оргкомітету – меценат, депутат ЛМР, громадський діяч Роман Грицевич вітав усіх переможців і нагороджував почесними Дипломами лауреатів. Голова журі і модератор конкурсу – Заслужений артист України Володимир Кудовба відзначив, що «вокальний конкурс ім.Квітки Цісик завжди відкриває нові таланти, які згодом досягають значних успіхів у мистецтві. Щиро бажаю усім переможцям світлого творчого майбутнього!».
Продюсер, громадський діяч Алекс Гудмахер (США) теж входив до складу оргкомітету цього конкурсу. Усіх виконавців оцінювало почесне журі, а також відбувалося онлайн-голосування у соціальній мережі Facebook.
Після виступу на Гала-концерті Марія Гев поділилася своїми враженнями: «Вокальний онлайн-конкурс ім.Квітки Цісик став для мене дуже особливим, він привніс у мою творчість нові досягнення. Дуже дякую усім, хто підтримував мене. …Дякую тобі, незабутня Квітко Цісик, за те, що надихнула на написання пісні «Неповторна Квітка»!»
Вітаємо Марію Гев із високою відзнакою та бажаємо подальших творчих успіхів!
Ігор Герасимчук

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Напишіть Ваш коментар
Вкажіть Ваше ім'я