Advertisement

11 жовтня перед початком розгляду питань порядку денного голова районної ради Тарас Зубрицький вручив грамоти Міністерства освіти і науки України директору Миколаївської ЗОШ I-III ступенів  №1 Галині Огоновській та директору Київецького навчально-виховного комплексу  Володимиру Матвіїшину. А з нагоди Дня Захисника України відзнаками «Звитяга» Всеукраїнської громадської організації «Спілка ветеранів та працівників силових структур України» нагороджено підполковника М.Романовича, капітанів Л.Якимишина, А.Ільницького, старших лейтенантів А.Дубіва, В.Труша,  Д.Пундора, А.Стефуру, старшину А.Коса. Депутати районної ради подарували  ікону новоствореному інклюзивно-ресурсному центру.

У депутатських запитах та зверненнях  ішлося про перепади напруги електроенергії, зауваження до санітарного стану пасажирських автобусів, зміну графіку руху та звучання в них музики агресора, про виділення облдержадміністрацією земельної ділянки для твердих побутових відходів, про якість дорожного покриття  (подали Іван Андрійчик, Ігор Мига, Ігор Паук).

Про готовність підприємств, установ та організацій району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років доповіла начальник відділу житлово-комунального господарства та розвитку  інфраструктура РДА Лілія Фурів. Під час обговорення доповіді на запитання учасників засідання про досі не встановлені спеціалізованою організацією електронні пристрої обліку газу в установах освіти, а також доречність повірки споживачем опломбованого лічильника, про санітарне обрізування дерев під лініями електропередач відповідали представники «Львівгазу», відділу освіти РДА, електропостачальної структури.

Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік доповіла Зоряна Москалюк – начальник фінансового управління РДА. Вона ж говорила і про розпорядження голови РДА Андрія Коса, котрі депутати затвердили. Сесія надала відділу освіти РДА дозвіл на списання з балансу модулів нагріву в Гірському НВК; внесла зміни в попереднє рішення (№259) про орендоване нерухоме майно (роздягальня на спорткомплексі «Ювілейний»). Депутати проголосували за закриття відділення художньої гімнастики районної дитячо-юнацької спортивної школи, ліквідували районну стоматологічну поліклініку та зуботехнічну лабораторію КНП «Миколаївська ЦРЛ» з наданням працівникам першочергового права на оренду. Проголосували за затвердження проекту землеустрою щодо зміни межі села Раделичі, нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Новосілко-Опарської сільської ради площею 1,2736 га для продажу права оренди на земельних торгах у розмірі 100% цієї нормативно-грошової оцінки.

Депутати не підтримали встановлення пільгової  орендної  плати районній громадській організації «Ветерани Афганістану»  та КП «Миколаївський полігон ТПВ».

У «Різному» слухали бажаючих створити сільськогосподарський обслуговуючий кооператив, зокрема, агронома Віктора Горбанюка.

Леся БАРДАК

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Напишіть Ваш коментар
Вкажіть Ваше ім'я